Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Üniversite Mh. - 100. Yıl Mh. - 5000 Evler Mh. Otobüs Saatleri

Cumartesi günleri 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00 saatlerinde çalışacaktır. Pazar günleri 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00 saatlerinde çalışacaktır. Okulların kapalı olduğu günler hafta sonu tarifesi uygulanır.

Karabük Üniversitesi (Hareket)

07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00

100. Yıl 64 Evler

07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03

Yunus Emre

07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07

5000 Evler Giriş

07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10

Şahin Tepesi

07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15

Elit Market

07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18

Afet Evleri

07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

5000 Evler Alt Geçit

07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25

Üniversite Önü

07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40

Karabük Üniversitesi İçi Kampüs

07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44

Karabük Üniversitesi Önü

07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45

Bahattin Gazi Öğrenci Yurdu

07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50

Kastamonu Kavşağı

07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54

Karabük Üniversitesi

07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56

Karabük Üniversitesi (Son Durak)

07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58
Canlı Destek Hattı