Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

5000 Evler Mh. - Kapullu Mh. - Yeşil (Esentepe) Mh. - Balık Pazarı - Ağız ve Diş Hastanesi (Eski Devlet Hastanesi) - Karabük Mh. - Aydınlıkevler Mh. - Çerçiler Mh. - Organize Sanayi (O.S.B.) Otobüs Saatleri

5000 Evler Mahallerinden saat 06:50'de Yenişehir Mahallesine Öğrenci servisi yapar. Kale Köyden (Akören) 08:50, 12:50, 16:50, 20:50 saatlerinde sefer yapar. Zobran Köyü T Tipi Ceza İnfaz Kurumuna (Cezaevi) sefer yapar.

5000 Evler

06:50 10:50 14:50 18:50 22:50

Doğantepe

07:00 11:00 15:00 19:00 23:00

Şahin Tepesi

07:05 11:05 15:05 19:05 23:05

Yeni Yol

07:15 11:15 15:15 19:15 23:15

Küpler Mevkii

07:20 11:20 15:20 19:20 23:20

Kapullu Mahallesi

07:23 11:23 15:23 19:23 23:23

KBÜ Hastane

07:28 11:28 15:28 19:28 23:28

Yeşil Mahalle (Esentepe)

07:30 11:30 15:30 19:30 23:30

Terminal

07:32 11:32 15:32 19:32 23:32

Kent Meydanı (Giriş)

07:35 11:35 15:35 19:35 23:35

Şato

07:37 11:37 15:37 19:37 23:37

İstasyon

07:39 11:39 15:39 19:39 23:39

Menderes Caddesi

07:41 11:41 15:41 19:41 23:41

Köprübaşı

07:45 11:45 15:45 19:45 23:45

Karabük Mahallesi

07:55 11:55 15:55 19:55 23:55

Aydınlıkevler

08:00 12:00 16:00 20:00 00:00

Belen Köy

08:08 12:08 16:08 20:08 00:08

Çerçiler Mahallesi

08:23 12:23 16:23 20:23 00:23

Cezaevi

08:40 12:40 16:40 20:40 00:40

O.S.B.

08:45 12:45 16:45 20:45 00:45

O.S.B. (Kalkış)

08:50 12:50 16:50 20:50 00:50

Cezaevi (Kalkış)

08:45 12:45 16:45 20:45

O.S.B. (Hareket)

08:50 12:50 16:50 20:50

Çerçiler Mahallesi

09:05 13:05 17:05 21:05

Belen Köy

09:10 13:10 17:10 21:10

Aydınlıkevler

09:15 13:15 17:15 21:15

Karabük Mahallesi

09:20 13:20 17:20 21:20

Köprübaşı

09:25 13:25 17:25 21:25

İstasyon

09:32 13:32 17:32 21:32

Balık Pazarı

09:35 13:35 17:35 21:35

Terminal

09:38 13:38 17:38 21:38

Yeşil Mahalle (Esentepe)

09:42 13:42 17:42 21:42

KBÜ Hastane

09:45 13:45 17:45 21:45

Deretarla

09:55 13:55 17:55 21:55

Kapullu Merkez

10:00 14:00 18:00 22:00

Küpler

10:05 14:05 18:05 22:05

Afet Evleri

10:10 14:10 18:10 22:10

Yeni Yol

10:15 14:15 18:15 22:15

Şahin Tepesi

10:20 14:20 18:20 22:20

Doğantepe

10:25 14:25 18:25 22:25

5000 Evler (Giriş)

10:40 14:40 18:40 22:40

Pazar Yeri

10:45 14:45 18:45 22:45

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

ONLINE BELEDİYECİLİK