Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Organize Sanayi (O.S.B.) - Çerçiler Mh. - Yeşil (Esentepe) Mh. - Kapullu Mh. - 5000 Evler Mh. Otobüs Saatleri

O.S.B. ve Çerçiler Mahallesinden sabah saat 06:50'de Yenişehir Mahallesine okul servisi yapar. Kale (Akören) Köyden 06:50, 10:50, 14:50, 18:50, 22:50 saatlerinde sefer yapar. Zobran Köyü T Tipi Ceza İnfaz Kurumu (Cezaevine) sefer yapar.

Cezaevi

06:40 10:40 14:40 18:40 22:40

O.S.B. (Hareket)

06:50 10:50 14:50 18:50 22:50

Çerçiler Mahallesi

07:05 11:05 15:05 19:05 23:05

Belen Köy

07:10 11:10 15:10 19:10 23:10

Aydınlıkevler

07:15 11:15 15:15 19:15 23:15

Karabük Mahallesi

07:20 11:20 15:20 19:20 23:20

Köprübaşı

07:25 11:25 15:25 19:25 23:25

İstasyon

07:32 11:32 15:32 19:32 23:32

Balık Pazarı

07:35 11:35 15:35 19:35 23:35

Terminal

07:38 11:38 15:38 19:38 23:38

Yeşil Mahalle (Esentepe)

07:42 11:42 15:42 19:42 23:42

KBÜ Hastane

07:45 11:45 15:45 19:45 23:45

Deretarla

07:55 11:55 15:55 19:55 23:55

Kapullu Merkez

08:00 12:00 16:00 20:00 00:00

Küpler

08:05 12:05 16:05 20:05 00:05

Afet Evleri

08:10 12:10 16:10 20:10 00:10

Yeni Yol

08:15 12:15 16:15 20:15 00:15

Şahin Tepesi

08:20 12:20 16:20 20:20 00:20

Doğantepe

08:25 12:25 16:25 20:25 00:25

5000 Evler

08:40 12:40 16:40 20:40 00:40

Pazar Yeri

08:45 12:45 16:45 20:45 00:45

Eski Hastane (Kalkış)

08:50 12:50 16:50 20:50 00:50

5000 Evler Pazar Yeri

08:45 12:45 16:45 20:45

Eski Hastane (Kalkış)

08:50 12:50 16:50 20:50

Doğantepe

09:00 13:00 17:00 21:00

Şahin Tepesi

09:05 13:05 17:05 21:05

Yeni Yol

09:15 13:15 17:15 21:15

Küpler Mevkii

09:20 13:20 17:20 21:20

Kapullu Mahallesi

09:23 13:23 17:23 21:23

KBÜ Hastane

09:28 13:28 17:28 21:28

Yeşil Mahalle (Esentepe)

09:32 13:32 17:32 21:32

Terminal

09:35 13:35 17:35 21:35

Kent Meydanı (Giriş)

09:35 13:35 17:35 21:35

Şato

09:37 13:37 17:37 21:37

İstasyon

09:41 13:41 17:41 21:41

Menderes Caddesi

09:45 13:45 17:45 21:45

Köprübaşı

09:55 13:55 17:55 21:55

Karabük Mahallesi

09:55 13:55 17:55 21:55

Aydınlıkevler

10:00 14:00 18:00 22:00

Belen Köy

10:08 14:08 18:08 22:08

Çerçiler Mahallesi

10:13 14:13 18:13 22:13

O.S.B.

10:30 14:30 18:30 22:30

Cezaevi

10:45 14:45 18:45 22:45

O.S.B. (Kalkış)

10:50 14:50 18:50 22:50
Canlı Destek Hattı