Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Karabük Üniversitesi - Yeşil (Eentepe) Mh. (Atatürk Bulvarı) - Taşkent KYK - Balık Pazarı - Karabük Üniversitesi - Necati İsmail Efendi KYK (Akgünler) Otobüs Saatleri

İlk sefer saat 07:30'da başlar. Son servis 23:30'da Necati İsmail Efendi KYK'da sona erer. Cumartesi günleri 07:30, 09:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, 22:30 saatlerinde servislerini yapar. Pazar günleri sefer yapmaz.

Necati İsmail Efendi KYK (Hareket)

07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30

Bostanbükü

07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33

Kılavuzlar

07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35

Karabük Üniversitesi

07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42

Taşkent KYK

07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57

Balık Pazarı

08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02

Terminal

08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05

Balıklar Kayası

08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12

Karabük Üniversitesi

08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17

Kılavuzlar

08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

Bostanbükü

08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:22 23:22

Necati İsmail Efendi KYK

08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Canlı Destek Hattı