Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Karabük Üniversitesi - Kılavuzlar Bahattin Gazi KYK - Bostanbükü Katip Çelebi - Necati İsmail Efendi KYK (Akgünler) - Karabük Üniversitesi - 100. Yıl Mh. Otobüs Saatleri

İlk sefer saat 07:35'de başlar. Son servis 23:35'de Bostanbükü Bahattin Gazi KYK'da sona erer. Cumartesi ve Pazar günleri 07:35, 09:35, 11:35, 13:35, 15:35, 17:35, 19:35, 21:35, 22:35 saatlerinde servislerini yapar.

Bostanbükü Katip Çelebi

07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35

Kılavuzlar Bahattin Gazi

07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40

Karabük Üniversitesi

07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57

Üniversite Mahallesi Hubbi Hatun KYK

08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08

100. Yıl Güneş Market

08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12

100. Yıl Mavi Büfe

08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15

100. Yıl Kül. Site

08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17

100. Yıl Yaşam Kompleksi

08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

Karabük Üniversitesi

08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25

Karabük Üniversitesi

08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27

Bostanbükü Katip Çelebi

08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32

Bostanbükü Bahattin Gazi

08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

ONLINE BELEDİYECİLİK