Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Karabük Üniversitesi - Kılavuzlar Bahattin Gazi KYK - Bostanbükü Katip Çelebi - Necati İsmail Efendi KYK (Akgünler) - Karabük Üniversitesi - 100. Yıl Mh. Otobüs Saatleri

İlk sefer saat 07:05'de başlar. Son servis 00:10'da Bostanbükü Bahattin Gazi KYK'da sona erer. Cumartesi ve Pazar günleri 08:05, 10:05, 12:05, 14:05, 16:05, 18:05, 20:05, 22:50, 23:05 saatlerinde servislerini yapar.

Bostanbükü (Hareket)

07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05

Bostanbükü Katip Çelebi

07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05

Bostanbükü Bahattin Gazi

07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10

Karabük Üniversitesi

07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

Üniversite Mahallesi Hubbi Hatun KYK

07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30

100. Yıl Güneş Market

07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38

100. Yıl Mavi Büfe

07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40

100. Yıl Kül. Site

07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43

100. Yıl Yaşam Kompleksi

07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47

Karabük Üniversitesi

07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52 23:52

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55

Bostanbükü

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Bostanbükü Katip Çelebi

07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05

Bostanbükü Bahattin Gazi

07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

ONLINE BELEDİYECİLİK