Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Karabük Üniversitesi - Kılavuzlar Bahattin Gazi KYK - Bostanbükü Katip Çelebi - Necati İsmail Efendi KYK (Akgünler) - Karabük Üniversitesi - 100. Yıl Mh. Otobüs Saatleri

İlk sefer saat 07:30'da başlar. Son servis 23:30'da Hubbi Hatun KYK'da sona erer. Cumartesi ve Pazar günleri 08:30, 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 saatlerinde servislerini yapar.

Üniversite Mahallesi Hubbi Hatun KYK

07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30

Karabük Üniversitesi

07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40

Bostanbükü Katip Çelebi

07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50

Bostanbükü Bahattin Gazi

07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55

Karabük Üniversitesi

08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05

100. Yıl Güneş Market

08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15

100. Yıl Mavi Büfe

08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18

100. Yıl Kül. Site

08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

100. Yıl Yaşam Kompleksi

08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23

100. Yıl (Çıkış)

08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25

Kastamonu Devlet Yolu

08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27 23:27

Üniversite Mahallesi Hubbi Hatun KYK

08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Canlı Destek Hattı