Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Karabük Üniversitesi - Kılavuzlar - Bostanbükü - Necati İsmail Efendi KYK - Karabük Üniversitesi - 100. Yıl Mh. - 5000 Evler Mh. Otobüs Saatleri

İlk sefer 5000 Evler Mh.'den saat 07:30'da başlar. Son servis 00:15'de Necati İsmail Efendi KYK'da sona erer. Cumartesi günleri 08:15, 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15, 23:15 saatlerinde servislerini yapar.

Necati İsmail Efendi KYK (Hareket)

08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15

Bostanbükü

08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

Kılavuzlar

08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25

Karabük Üniversitesi

08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30

100. Yıl Güneş Market

08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35

5000 Evler Karakol

07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43

5000 Evler Şahin Tepesi

07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 21:48 22:48 23:48

100. Yıl Güven Evler

07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55

Karabük Üniversitesi

07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58

Karabük Üniversitesi Kampüs (Yıldız)

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Kılavuzlar

08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 00:05

Bostanbükü

08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 00:10

Necati İsmail Efendi KYK

08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15 00:15
Canlı Destek Hattı