Karabük Belediyesi Otobüs Saatleri

Öğlebeli Mh. - Cevizlidere - Kartaltepe Mh. - Eski Arıcak Yolu Otobüs Saatleri

Özel Halk Otobüsü 08:00, 10:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:00 saatlerinde Öğlebeli Mahallesinden, Şirinevler KBÜ Hastanesi önünden 08:20, 10:20, 13:20, 15:20, 17:20, 18:20 belirlenen güzergahtan sefer yapar. Özel Halk Otobüsü 09:45, 11:45, 12:45, 14:45, 16:45, 17:45 saatlerinde Eski Arıcak Yoluna belirlenen güzergahtan sefer yapar. Yaz saat uygulamasında 1 saat ileri alınarak 21:00 seferini yapılacaktır.

Balık Pazarı

08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55

Öğlebeli

08:00 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08

Öğlebeli - 5000 Evler

08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12

Kent Meydanı (Giriş)

08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18

PTT

08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30

Cevizlidere

08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33

Kartaltepe

08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36

Ağız ve Diş Hastanesi (Eski Devlet Hastanesi)

08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40

Makasbaşı

08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43

Yeni Mahalle Karakol

08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49

Dispanser

08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51

İstasyon

08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 20:53

Menderes Caddesi

08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54

Balık Pazarı

08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55

SİTEDE ARA

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

ONLINE BELEDİYECİLİK