Meydan Taksi Durağı
Eklenme Tarihi: 18.01.2011 1462 Görüntülenme

Meydan Taksi Durağı

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim ederken, diğer taksici esnafı için de aynı uygulamayı yapmayı planlıyor.

Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafına rahat bir mekan sağlayabilmek amacı ile yaptırdığı ve Türkiye’de ikinci örneği sadece Antalya’da bulunan modern yazıhaneyi kendilerine teslim etti. Vinç ile yerine yerine konulan ve bekleme kabini olarak da adlandırılan yazıhane şık, modern görünümü ve rahatlık kullanımı ile taksici esnafının yüzünü güldürdü. Karabük Belediyesi Köprübaşı Meydan Taksi Durağı esnafı için yaptırarak kendilerine teslim ettiği modern Taksi Durağı Yazıhanesini diğer taksi durakları içinde yaptırmayı planlıyor.

Yeni bekleme kabinine kavuşmanın mutluluğunu dile getiren Meydan Taksi Durağı esnafı ise Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ederken; “Yeni yazıhanemiz çok kullanışlı. İçersinde lavabosu bile var. Özellikle kış aylarında müşteri beklerken barınabileceğimiz modern yazıhaneyi yaptırarak bizlere teslim eden Karabük Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. Taksi Durağında ayrıca Akbank'ın bankamatiği bulunmaktadır.

Post

Bilgi Sistemi Projesi

29.04.2019 416 Görüntülenme

İlimiz Merkez İlçedeki mekansal varlıklara ait grafik, sözel, multimedya verilerin toplanması, değerlendirilmesi, işlenmesi, analizi ve gösterimine yönelik yazılım, donanım ve işlem bileşenlerini bütünleşik olarak içeren özel bilgi sistemi faaliyete geçti.

Post

Sıfır Atık Projesi

15.04.2019 244 Görüntülenme

Sıfır Atık Projesi kapsamında atıkları kontrol altına almak ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlayan ve bu konudaki faaliyetlerini aralıksız sürdüren Karabük Belediyesi, Atık Getirme Merkezi üniteleri ve geri dönüşüm üniteleri yerleştirildi. Böylece elektrikli ve elektronik eşyalar, kağıt, karton, plastik, metal, cam, tekstil atıkları ve bitkisel atıklar ayrı ayrı sınıflandırılıp, toplanarak geri dönüşüme tabi tutulacaktır.

Post

Şirinevler Peyzaj Düzenleme Projesi

05.03.2019 1032 Görüntülenme

Araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden birisi olan Şirinevler Bulvarı, yaptığımız peyzaj düzenlemesi ile modern ve estetik bir görünüme kavuştu. Orta refüj ve trafik adası üzerinde konuşlandırılan 11 adet fıskiyeli ahşap görünümlü havuz, hastane duvarı üzerinde yer alan 4 adet su perdesi ve 50 adet saksı formunda süs bitkisiyle hemşehrilerimize görsel bir zenginlik yaşatıyor. Ayrıca Araştırma hastanesi arkasında yeni açılacak bulvar ile trafik ulaşımı ciddi ölçüde rahatlatılmıştır.